oftalmoskopTest widzenia przestrzennego TNO

Test widzenia przestrzennego TNO

Test anaglificzny (czerwono-zielony) w postaci siedmiu tablic połączonych w książeczkę. Tablice wykonane zostały w technice stereografii punktów przypadkowych. Obrazki testowe przedstawiają proste figury, dzięki czemu test chętnie stosowany do wykrywania niedowidzenia u młodszych dzieci.

Test anaglificzny (czerwono-zielony) w postaci siedmiu tablic połączonych w książeczkę. Tablice wykonane zostały w technice stereografii punktów przypadkowych. Najaktualniejsze wydanie 19. testu z wieloma ulepszeniami w stosunku do poprzednich wersji.

Obrazki testowe przedstawiają proste figury, dzięki czemu test chętnie stosowany do wykrywania niedowidzenia u młodszych dzieci. Trzy pierwsze tablice przeznaczone są do badań przesiewowych, pozostałe pozwalają na ilościowe zmierzenie stereopsji w zakresie od 480" do 60". Test nie zawiera okularów (do nabycia osobno).

Do korzystania z testu TNO niezbędne są okulary czerwono-zielone z filtrami umieszczonymi odwrotnie, niż w standardowych, czyli filtr czerwony na oku lewym. Taki wymóg spełniają oryginalne okulary TNO z filtrami szklanymi (AK046). Polecamy również okulary AK017, AK056, AK088 i AK089.

ST030
Kod producenta
408620

Brak recenzji użytkowników.

Akcesoria polecane do tego produktu