Ceny produktów oraz możliwość zakupu dostępne po zalogowaniu.
Oferta
- Nowości
- Diagnostyka
- Terapia widzenia / Ortoptyka
- Terapia sensoryczno-motoryczna
- Pomoce edukacyjne
- Sports Vision
- Medycyna pracy
- Testy LEA ®
- Flippery
- Pryzmaty
- Nadwrażliwość wzrokowa / Visual Stress
- Farmaceutyki
- Filtry / Okulary do testów
- Akcesoria i części zamienne
- Modele i tablice anatomiczne
- Inne
- Literatura
- Lampy dezynfekcyjne UV-C
- Oprogramowanie
- Różne
- Sprzęt używany
Test widzenia przestrzennego TNO
Test anaglificzny (czerwono-zielony) w postaci siedmiu tablic połączonych w książeczkę. Tablice wykonane zostały w technice stereografii punktów przypadkowych. Obrazki testowe przedstawiają proste figury, dzięki czemu test chętnie stosowany do wykrywania niedowidzenia u młodszych dzieci.
Test anaglificzny (czerwono-zielony) w postaci siedmiu tablic połączonych w książeczkę. Tablice wykonane zostały w technice stereografii punktów przypadkowych. Najaktualniejsze wydanie 19. testu z wieloma ulepszeniami w stosunku do poprzednich wersji.
Obrazki testowe przedstawiają proste figury, dzięki czemu test chętnie stosowany do wykrywania niedowidzenia u młodszych dzieci. Trzy pierwsze tablice przeznaczone są do badań przesiewowych, pozostałe pozwalają na ilościowe zmierzenie stereopsji w zakresie od 480" do 60". Test nie zawiera okularów (do nabycia osobno).
Do korzystania z testu TNO niezbędne są okulary czerwono-zielone z filtrami umieszczonymi odwrotnie, niż w standardowych, czyli filtr czerwony na oku lewym. Taki wymóg spełniają oryginalne okulary TNO z filtrami szklanymi (AK046). Polecamy również okulary AK017, AK056, AK088 i AK089.
Brak recenzji użytkowników.
Akcesoria polecane do tego produktu