oftalmoskopTest widzenia przestrzennego "Random Dot E"

Test widzenia przestrzennego "Random Dot E"

Test oparty na stereogramach punktów przypadkowych, zaprojektowany specjalnie dla małych dzieci. Pacjent proszony jest o odróżnienie "wystającej" litery E od płaskiej. Bez okularów polaryzacyjnych obrazków nie da się rozpoznać, dzięki czemu wyniki są całkowicie wiarygodne. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia, rekomendowany przez Amerykańską Akademię Okulistyki (AAO) oraz Amerykańską Akademię Pediatrii (AAP).

Test oparty na stereogramach punktów przypadkowych, zaprojektowany specjalnie dla małych dzieci. Pacjent proszony jest o odróżnienie "wystającej" litery E od płaskiej. Bez okularów polaryzacyjnych obrazków nie da się rozpoznać, dzięki czemu wyniki są całkowicie wiarygodne.

Zalecany dla dzieci od 3. roku życia, rekomendowany przez Amerykańską Akademię Okulistyki (AAO) oraz Amerykańską Akademię Pediatrii (AAP).

Zestaw zawiera: tabliczkę z "wystającym" E, tabliczkę kontrolną (niestereograficzną), tabliczkę demonstracyjną oraz 1 parę standardowych okularów polaryzacyjnych, osobno do nabycia jako AK065.

Dobry i wiarygodny test, jednak wyłącznie do zgrubnych badań przesiewowych młodszych dzieci.

ST003
Kod producenta
SO003

Brak recenzji użytkowników.