oftalmoskopPress "Applied Concepts in Vision Therapy 2.0"

Press "Applied Concepts in Vision Therapy 2.0"

Obszerna praca z dziedziny terapii wzrokowej, omawiająca również takie problemy jak widzenie w sporcie czy rehabilitacja wzrokowa. Jedna z najlepiej ugruntowanych i usystematyzowanych pozycji z optometrii behawioralnej, jednak nie ograniczająca się wyłącznie do tego podejścia. Nowe wydanie 4, po 20 latach od I wydania zostało gruntownie przeredagowane, tak by obejmowało najnowsze techniki terapii widzenia.

Obszerna praca z dziedziny terapii wzrokowej, omawiająca również takie problemy jak widzenie w sporcie czy rehabilitacja wzrokowa. Jedna z najlepiej ugruntowanych i usystematyzowanych pozycji z optometrii behawioralnej, jednak nie ograniczająca się wyłącznie do tego podejścia. Nowe wydanie 4, po 20 latach od I wydania zostało gruntownie przeredagowane, tak by obejmowało najnowsze techniki terapii widzenia. Do tego zawiera ogromną ilość kolorowych ilustracji. W odróżnieniu od wcześniejszych wersji, do tego wydania nie jest dołączona płyta CD.

Wiele zamieszczonych tu technik terapeutycznych jest technikami autorskimi, opisanymi przez ich twórców.

Redaktorem jest prof. Leonard J. Press, natomiast poszczególne rozdziały są autorstwa m. in. W.C. Maplesa, S. Groffmana, A. Shermana i in.

Autorzy: S.J. Bass, A.H. Cohen, S. Groffman, S. Leslie, W.C. Maples, G.T. Peachey, L.J. Press, A. Sherman, J. Sherman, R. Soden. Pozycja w języku angielskim. 384 strony.

LT005
Kod producenta
PRESSVT4

Brak recenzji użytkowników.