• Dostawa wkrótce
Scheiman, Wick "Clinical Management of Binocular Vision" wyd. V

Scheiman, Wick "Clinical Management of Binocular Vision" wyd. V

Jedna z najlepszych pozycji omawiających problemy widzenia obuocznego ze szczególnym naciskiem na heteroforie i zezy, zaburzenia akomodacji i ruchy oczu.

Jedna z najlepszych pozycji omawiających problemy widzenia obuocznego ze szczególnym naciskiem na heteroforie i zezy, zaburzenia akomodacji i ruchy oczu. Łączy w sobie gruntownie a zarazem bardzo przystępnie omówioną teorię z praktyką postępowania w zaburzeniach widzenia obuocznego. Najnowsze wydanie zostało gruntownie uaktualnione

Wielka ilość wartościowych ilustracji (w wydaniu IV ponad 200 w pełnym kolorze), dokładne opisy kilkudziesięciu procedur, studium przypadków - wszystko to sprawia, iż jest to niezastąpiona lektura dla osób już prowadzących praktykę optometryczną, jak i tych chcących poznać podstawy czy ugruntować swoją wiedzę na temat widzenia obuocznego.

Bardzo dużo miejsca poświęcono terapii wzrokowej - jest to również świetne wprowadzenie w ten tak ważny dział optometrii. Doskonale omówione są również akcesoria i sprzęt diagnostyczny i treningowy. Książka może być doskonałym przewodnikiem, pozwalającym wybrać niezbędne wyposażenie do gabinetu zarówno początkującemu, jak i zaawansowanemu optometryście, uwzględniając najnowsze pozycje, które weszły w ostatnich latach na rynek.

Autorzy: Mitchell Scheiman, Bruce Wick. Pozycja w języku angielskim. 630 stron.

LT007
Kod producenta
B0300

Brak recenzji użytkowników.