oftalmoskopCheiroskop COI

Cheiroskop COI

Cheiroskop jest urządzeniem służącym do diagnozy i terapii równowagi obuocznej (forie, tropie), nieustabilizowanej fiksacji obuocznej, tłumienia, ćwiczenia koordynacji oko-ręka. Cheiroskop COI został bardzo profesjonalnie wykonany, co pozwala na prawdziwie komfortowe wykonywanie ćwiczeń rysunkowych.

Cheiroskop jest urządzeniem służącym do diagnozy i terapii równowagi obuocznej (forie, tropie), nieustabilizowanej fiksacji obuocznej, tłumienia, ćwiczenia koordynacji oko-ręka.

Cheiroskop COI został bardzo profesjonalnie wykonany, co pozwala na prawdziwie komfortowe wykonywanie ćwiczeń rysunkowych. Wszystkie elementy zostały wykonane z mocnego metalu, przez co urządzenie jest bardzo stabilne i trwałe. W zestawie soczewki kompensujące akomodację w łatwej do zamontowania i wymontowania głowicy.

W nowym modelu pojawiły się specjalne zakrętki zapobiegające luzowaniu się ramienia cheiroskopu i umożliwiające jego łatwy montaż i demontaż. Nowy model posiada też regulację pochylenia, dzięki której korzystanie z urządzenia jest dla pacjenta dużo wygodniejsze i może być stosowane zarówno u pacjentów praworęcznych, jak i leworęcznych.

Do Cheiroskopu dołączony jest zestaw kart, można też używać dowolnych kart cheiroskopowych, również innych producentów.

VT054
Kod producenta
66.013.00

Brak recenzji użytkowników.

Akcesoria polecane do tego produktu