Linijka aperturowa

Linijka aperturowa

Niesłychanie prosty w obsłudze, lekki i trwały standardowy instrument terapii wzrokowej, wszechstronniejsza odmiana diploskopu. Pozwala ćwiczyć rezerwy konwergencji fuzyjnej w zakresie od 30,0 pdptr BS do 17,5 pdptr BN, a także wiele innych problemów: akomodacyjno-konwergencyjnych, związanych ze stereopsją, tłumieniem itd.
 

Niesłychanie prosty w obsłudze, lekki i trwały standardowy instrument terapii wzrokowej, wszechstronniejsza odmiana diploskopu. Powszechnie uważany za jeden ze skuteczniejszych instrumentów terapeutycznych. Pozwala ćwiczyć rezerwy konwergencji fuzyjnej w zakresie od 30,0 pdptr BS do 17,5 pdptr BN, a także wiele innych problemów: akomodacyjno-konwergencyjnych, związanych ze stereopsją, tłumieniem itd. Urządzenie łatwe w obsłudze tak dla terapeuty, jak i dla pacjenta, dzięki czemu idealnie nadaje się do wypożyczania w ramach ćwiczeń domowych. Nie wymaga filtrów, pryzmatów, soczewek, działa w warunkach całkowicie naturalnych.
W komplecie jeden zestaw kart treningowych jednokolorowych ("Sport" - osobno do nabycia jako VT041), dwa czerwone wskaźniki i instrukcja. Dostępne również alternatywne zestawy kart barwnych i jednobarwnych.

VT037
Kod producenta
BC1050BK

Brak recenzji użytkowników.