oftalmoskopRaceThe8s - zestaw pełny

RaceThe8s - zestaw pełny

Poręczne, ciekawe i stymulujące wzrok "wyścigi po ósemkach" (ang. race the eights) to świetna zabawa prawie dla każdego!

Poręczne, ciekawe i stymulujące wzrok "wyścigi po ósemkach" (ang. race the eights) to świetna zabawa prawie dla każdego!

Zestaw pełny składa się z 2 dwustronnych "torów wyścigowych", RT8s-1 i RT8s-2.

  • RT8s-1 ma dwie strony i oferuje niezliczoną ilość możliwości użycia. Może być trzymany za boczne uchwyty, co wywołuje poprzeczne ruchy piłeczki lub za uchwyty wewnętrzne, co sprawia, że piłeczka porusza się przód-tył. Jedna strona ma tor bardziej liniowy, druga - pofalowany.
  • RT8s-2 ma podobne możliwości ruchów piłeczką. Na jednej stronie jest wzór labiryntu, który ma na celu fiksację i skupienie uwagi wzrokowej na tym "wewnętrznym świecie". Tylko jedna droga prowadzi do jego środka i jedna na zewnątrz. Na drugiej stronie mieszczą się 3 równoległe tory w kształcie "ósemki". Dodatkową trudnością jest zmiana torów pośrodku planszy lub takie kierowanie piłeczką, aby pokonywała tylko jedną połowę trasy "ósemki" po różnych torach.

W zestawie znajdują się 2 piłeczki gumowe i jedna kamienna, w celu dostarczenia różnej stymulacji barwnej i dotykowej. Piłeczki gumowe nieco wibrują na trasie, podczas gdy kamienna osiąga większą prędkość.

Tworzywo nie zawiera formaldehydów a użyte farby nie zawierają lotnych związków organicznych. Ze względu na małe części (piłeczki) gra nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 3. roku życia. Wymaga asysty osób dorosłych.
 

Film instruktażowy 1

Film instruktażowy 2

VT244
Kod producenta
RT8SET

Brak recenzji użytkowników.