oftalmoskopHECOstix Red-White-Blue

HECOstix czerwono-biało-niebieski

Na czym polega HECOSTIX?
Jest to kombinacja prostych rzutów i obrotów rzutką z 3 końcówkami. Każda z końcówek jest pokolorowana w taki sposób, że uczestnicy gry mogą podczas rzutów stosować kombinację 3 kolorów i 2 rąk.

Na czym polega HECOSTIX?

Jest to kombinacja prostych rzutów i obrotów rzutką z 3 końcówkami. Każda z końcówek jest pokolorowana w taki sposób, że uczestnicy gry mogą podczas rzutów stosować kombinację 3 kolorów i 2 rąk. Osoba odbierająca musi przetworzyć informacje, gdy HECOstix są w powietrzu i złapać odpowiedni kolor lub odpowiednią ręką. Wydaje się proste, prawda?

POWIEDZ KOLOR
RZUĆ HECOSTIX
ZŁAP KOLOR

- Nie bój się chwytać! Przy zaledwie 150g, te urządzenia treningowe są bezpieczne dla wszystkich grup wiekowych. Dzieci kochają HECOstix i Ty też je polubisz!

- Czas wyść na dwór, zapomnieć o grach wideo i telefonach na jakiś czas. Ciesz się nieograniczoną zabawą na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i rodziną! Graj o każdej porze, w dowolnym miejscu, w pojedynkę lub w grupie. HECOstix są wodoodporne, więc unoszą się na wodzie, dzięki czemu świetnie nadają się na plażę, jezioro i basen.

- IDEALNY PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ! Wszystkie HECOstix są objęte dożywotnią gwarancją, więc Twoi przyjaciele i rodzina będą mogli cieszyć się nimi przez cały czas! Idealne dla małych dzieci! Nasz innowacyjny projekt i miękka pianka pozwalają na bezpieczne używanie HECOstix w dowolnym miejscu!

VT456

Brak recenzji użytkowników.