• Nowy

Szablony do okluzji przynosowej (kpl. 3 szt.)

Szablony do wyznaczania zakresu okluzji przynosowej, wykonane z trwałego plastiku. W komplecie trzy sztuki - biały, czarny i półprzezroczysty.

Szablony do wyznaczania zakresu okluzji przynosowej, wykonane z trwałego plastiku.

Okluzja obuoczna jest stosowana w postępowaniu rehabilitacyjnym u pacjentów z nabytymi urazami mózgu, w tym urazowym uszkodzeniem mózgu (TBI) i udarem mózgu, ale także w terapii ezoforii/ezotropii. W przypadkach tych mamy do czynienia z takimi objawami jak dwojenie, niedowidzenie, nadmierna konwergencja, niedostateczna dywergencja i nadmierna stymulacją / dezorientacja wzrokowa. Mówiąc prościej, jest ona stosowana w celu zmniejszenia dwojenia i nakierowania pacjentów na korzystanie z układu peryferyjnego, pomagając im lokalizować obiekty i dokładniej oceniać odległości.

Szablony do okluzji przynosowej mogą być używane do określenia stopnia okluzji przynosowej potrzebnej do wyeliminowania lub zmniejszenia wyżej wymienionych objawów. Szablony te pozwalają również na powtarzanie pomiarów i bardziej precyzyjne umieszczanie folii okluzyjnych lub taśmy samoprzylepnej na soczewkach okularowych. W komplecie trzy sztuki - biały, czarny i półprzezroczysty.

IN088-PO
Kod producenta
9758

Brak recenzji użytkowników.