Uchwyt na slajdy do fuzji dynamicznej

Uchwyt na slajdy do fuzji dynamicznej

Uchwyt na slajdy do fuzji dynamicznej zwiększa efektywność programu VT, ponieważ pozwala na użycie slajdów do fuzji (seria tranaglifów, przezroczyste karty fuzji, wektogramy) w różnych warunkach.

Uchwyt na slajdy do fuzji dynamicznej zwiększa efektywność programu VT, ponieważ pozwala na użycie slajdów do fuzji (seria tranaglifów, przezroczyste karty fuzji, wektogramy) w różnych warunkach. Unikalna konstrukcja tylnego ekranu pozwala na poprawę BN głębokiej świadomości i lokalizacji. Nowe źródła oświetlenia: białe światło LED daje jednolite rozproszone oświetlenie na całym celu. 100 000 godzin żywotności światła gwarantowane. Zakrzywiony profil uchwytu na slajdy pozwala na jednoczesne użycie trzech slajdów. Trzy prowadnice, które dają dodatkową swobodę wykorzystania celu i usprawniają procedury centralno-peryferyjne. Zwiększona jest wytrzymałość slajdów, ponieważ konstrukcja toru zmniejsza zarysowania. Środkowa szyna może być przesuwana w dół lub w górę, co pozwala na użycie slajdów o różnych wysokościach. Tylny ekran może być usunięty, co daje nieograniczone możliwości BN. Jedną z najważniejszych cech stosowania zdejmowanego uchwytu, oprócz stosowania stacjonarnego uchwytu na wektogram, jest to, że pozwala on pacjentowi na poruszanie się w celu wykonywania dynamicznych czynności na wolnej przestrzeni (wersja sportowa). Zdejmowany uchwyt na slajdy może być umieszczony na rzutniku dla zwiększenia stymulacji obwodowej i zadania fuzji odległości. Uchwyt i prowadnice wykonane są z aluminium: lekkie, odporne i trwałe.

Uchwyt na slajdy do fuzji dynamicznej dostarczany jest z przetwornikiem napięcia 110-220V. Przezroczyste slajdy nie są dołączone.

FSH
Kod producenta
FSH