oftalmoskopTranaglify nastawne 801

Tranaglify nastawne 801

Tranaglify są to wykonane techniką anaglificzną karty do treningu rezerw konwergencji fuzyjnej. Tranaglify 801 są to obrazki, za pomocą których możemy ćwiczyć zarówno rezerwy horyzontalne, jak i wertykalne (poprzez obrócenie obrazków o 90 stopni).

Tranaglify są to wykonane techniką anaglificzną karty do treningu rezerw konwergencji fuzyjnej. Tranaglify nastawne pozwalają ustawić samemu żądaną odległość między dwoma obrazkami (czerwonym i zielonym) wydrukowanymi na przezroczystych kartach i dowolnie zmieniać bodziec w kierunku ezo lub egzo.

Tranaglify 801 są to obrazki, za pomocą których możemy ćwiczyć zarówno rezerwy horyzontalne, jak i wertykalne (poprzez obrócenie obrazków o 90 stopni).

W komplecie 2 pary kart, okulary czerwono-zielone oraz instrukcja. Uchwyt do tranaglifów należy nabyć osobno (VT087) lub skorzystać z uchwytu będącego w zestawie tranaglifów serii 500 lub 600 (VT031, VT032).

Dla rozszerzenia zakresu terapii można stosować flipper czerwono-zielony, pozwalający na szybką zmianę bodźca z BS na BN i odwrotnie (FL010).

Nadają się idealnie do stosowania w podświetlarce AK043 (wersja horyzontalna).

VT084
Kod producenta
BC801

Brak recenzji użytkowników.

Akcesoria polecane do tego produktu