oftalmoskop

Podświetlarka VTE do tranaglifów/wektogramów

Podświetlarka VTE to nowa i ciekawa alternatywa dla podświetlarek Bernella. Zwiększa ona skuteczność terapii, ponieważ pozwala na wykorzystanie obiektów fuzyjnych (tranaglifów, przezroczystych kart fuzyjnych, wektogramów) w różnych warunkach - statycznych i dynamicznych.

Podświetlarka VTE to nowa i ciekawa alternatywa dla podświetlarek Bernella. Zwiększa ona skuteczność terapii, ponieważ pozwala na wykorzystanie obiektów fuzyjnych (tranaglifów, przezroczystych kart fuzyjnych, wektogramów) w różnych warunkach - statycznych i dynamicznych. Unikalna konstrukcja tylnego ekranu pozwala poprawić percepcję głębi i lokalizację w terapii wergencji.

Diody LED zapewniają jednolite rozproszone oświetlenie całego obiektu obserwacji.

Uchwyt pozwala na jednoczesne wykorzystanie 2 slajdów. Prowadnica środkowa może być przesuwana w dół lub w górę, co pozwala na używanie kart o różnych wysokościach (wszystkich producentów: Bernell, Stereo Optical, Optomatters, VTE, Promoción Optometrica itp.). Tylny ekran można zdjąć, aby uzyskać nieograniczone możliwości treningu.

Jedną z najważniejszych cech zdejmowanego uchwytu (poza standardowym wykorzystaniem jak w innych podświetlarkach) jest to, że umożliwia on pacjentowi dynamiczną obserwację obiektu podczas  ruchu (np. w sportowej terapii widzenia, na stojąco, na równoważni/ścieżce itp.).

Uchwyt i prowadnice są wykonane z lekkiego, wytrzymałego i trwałego aluminium.

AK158
Kod producenta
E/FSH

Brak recenzji użytkowników.