oftalmoskopZestaw antysupresyjny TV Trainer duży - polaryzacyjny

Zestaw antysupresyjny TV Trainer duży - polaryzacyjny

Zestaw składa się z dwóch połączonych ze sobą, lecz odwrotnie spolaryzowanych arkuszy folii. Nadają się one do zamocowania na ekranie telewizora, monitorze komputera, wyświetlaczu laptopa lub na białej ścianie. Jest to bardzo wygodny dla pacjenta sposób domowego treningu obuoczności, a w szczególności odtłumiania i budowania świadomości jednoczesnego postrzegania obuocznego.

Zestaw składa się z dwóch połączonych ze sobą, lecz odwrotnie spolaryzowanych arkuszy folii. Nadają się one do zamocowania na ekranie telewizora, monitorze komputera, wyświetlaczu laptopa lub na białej ścianie. Górna połowa obrazu TV widziana jest w ten sposób prawym okiem, a dolna lewym. Z boku arkusza dołączone są obrazki pozwalające kontrolować tłumienie oraz stwierdzić forię stowarzyszoną.

Jest to bardzo wygodny dla pacjenta sposób domowego treningu obuoczności, a w szczególności odtłumiania i budowania świadomości jednoczesnego postrzegania obuocznego.

Zestaw składa się z dużego arkusza w formacie 26,25 x 36,25 cm z gumowymi przyssawkami do zamocowania na ekranie, małego arkusza maski antysupresyjnej do bliży (11,25 x 11,25 cm) oraz okularów polaryzacyjnych (osobno do nabycia jako AK051).

VT003
Kod producenta
BC63PO

Brak recenzji użytkowników.