System terapii widzenia EYEPORT II

System terapii widzenia EYEPORT II

EYEPORT II to nowa odsłona rewelacyjnego urządzenia, po raz pierwszy wprowadzonego na rynek w pierwszych latach XXI wieku. Jest to jedyne urządzenie do terapii widzenia posiadające certyfikat FDA oraz liczne badania kliniczne potwierdzające jego wysoką skuteczność w terapii zaburzeń wergencji, akomodacji oraz w sportowej terapii widzenia. Dzięki połączeniu zjawiska reakcji oczu na różne barwy z ćwiczeniami wzrokowymi EYEPORT II w sposób rewolucyjny i nigdy wcześniej nie stosowany wzmacnia sprawność wzrokową.

EYEPORT II to nowa odsłona rewelacyjnego urządzenia, po raz pierwszy wprowadzonego na rynek w pierwszych latach XXI wieku. Jest to jedyne urządzenie do terapii widzenia posiadające certyfikat FDA oraz liczne badania kliniczne potwierdzające jego wysoką skuteczność w terapii zaburzeń wergencji, akomodacji oraz w sportowej terapii widzenia.

Przez kilka lat (od 2012 r.) to niezmiernie cenione urządzenie było nieosiągalne ze względu na likwidację firmy produkującej je, jednak w 2016 r. firma Bernell odkupiła prawa do jego produkcji oraz stworzyła jego unowocześnioną i ulepszoną wersję. Od czerwca 2016 roku EYEPORT II jest znów dostępny!

EYEPORT II służy do podniesienia wydajności wzrokowej - aby wygodniej czytać, łatwiej się uczyć, pracować z mniejszym wysiłkiem i skuteczniej uprawiać sport. Zasada działania systemu jest dość prosta. Mięśnie odpowiedzialne za prawidłowe ogniskowanie wzroku zmieniają swoje napięcie podczas podążania wzrokiem za zaprogramowaną sekwencją zmieniających się niebieskich i czerwonych świateł. Ponieważ migające diody włączają się w różnych kierunkach, w różnej kolejności i z różną prędkością, ćwiczenie oczu obejmuje wszystkie kierunki ruchów oczu oraz warunki patrzenia: horyzontalny, wertykalny, diagonalny, bliż i dal. Ćwiczenie to nie jest również męczące.

Ponieważ często skupiamy wzrok na obszarze bliskim - podczas czytania czy też pracy przy komputerze - układ wzrokowy się usztywnia, a jego zdolności pracy w różnych odległościach drastycznie się zmniejszają. Efektem mogą być na przykład bóle głowy związane z pracą przy komputerze, a często z nią niekojarzone. Swoista codzienna rutynowa "rozgrzewka" dla oczu pozwoli wytrenować je tak, by pracowały tak jak powinny, a sprawność wzrokowa zacznie się wyraźnie podnosić. Wszystko, czego potrzeba, by doświadczyć efektów, to 10 minut ćwiczeń każdego dnia.

Wyjątkową cechą urządzenia EYEPORT II jest zastosowanie opatentowanego systemu zmieniających się czerwonych i niebieskich świateł. System ten umożliwia uzyskanie dramatycznej poprawy, szybszej i skuteczniejszej niż za pomocą dowolnego innego urządzenia do ćwiczeń wzrokowych, jakie są obecnie dostępne. W urządzeniu wykorzystano fakt, że nasze oczy inaczej reagują na światło niebieskie, a inaczej na czerwone w związku ze zjawiskiem tzw. aberracji chromatycznej.

System akomodacyjny (ogniskujący) skupia się, gdy widzi światło czerwone i rozluźnia przy patrzeniu na światło niebieskie. Dzięki połączeniu zjawiska reakcji oczu na różne barwy z ćwiczeniami wzrokowymi EYEPORT II w sposób rewolucyjny i nigdy wcześniej nie stosowany wzmacnia sprawność wzrokową. A do tego ćwiczenia z systemem EYEPORT II są niesłychanie proste.

Urządzenie EYEPORT było wykorzystywane w wielu badaniach klinicznych, z udziałem różnych grup pacjentów - uczniów szkół podstawowych, młodych sportowców, policjantów, dzieci z deficytem uwagi (ADHD). We wszystkich tych grupach badania wykazały dużą, czasem nawet dramatyczną skuteczność terapii. Wśród naukowców badających EYEPORT jest m.in. prof. Willis C. Maples (pilotażowe badanie u pacjentów z ADHD).

VT236
Kod producenta
JLEPV2

Brak recenzji użytkowników.

Akcesoria polecane do tego produktu