Tabliczki treningowe Schiborr do koordynatora MIT

Tabliczki treningowe Schiborr do koordynatora MIT

Nowy zestaw dodatkowych tabliczek treningowych do koordynatora MIT i MIT2, zaprojektowany przez Katję Schiborr. Tabliczki zostały zaprojektowane w celu rozszerzenia terapii i diagnozy za pomocą efektu Haidingera o bardziej zaawansowane techniki niż w oryginalnych zestawach do MIT. Dodatkowo, nowy design sprawia, że tabliczki Schiborr są ciekawe i atrakcyjne dla pacjenta.

Nowy zestaw dodatkowych tabliczek treningowych do koordynatora MIT i MIT2, zaprojektowany przez Katję Schiborr. Tabliczki zostały stworzone w celu rozszerzenia terapii i diagnozy za pomocą efektu Haidingera o bardziej zaawansowane techniki niż w oryginalnych zestawach do MIT. Dodatkowo, nowy design sprawia, że tabliczki Schiborr są ciekawe i atrakcyjne dla pacjenta.

Komplet składa się z 11 slajdów:
- 1 slajdu do wstępnej diagnozy i terapii stabilności fiksacji oraz lokalizacji
- 1 slajdu z literami i 1 z cyframi do treningu fiksacji z dodatkowym elementem kognitywnym
- 6 slajdów z liniami do treningu fiksacji z efektem zatłoczenia (crowding) i bez
- 2 slajdy z labiryntami do treningu stabilności fiksacji w ruchu.

Niniejszy zestaw był przedmiotem badań klinicznych u pacjentów z TBI (urazowymi uszkodzeniami mózgu). Badania wykazały znaczącą poprawę wyników u grupy pacjentów, u których zastosowano tę metodę w połączeniu z klasyczną terapią widzenia w porównaniu do grupy, która ćwiczyła wyłącznie w sposób tradycyjny. Grupą, która najbardziej zyskała na wprowadzeniu terapii metodą Haidingera, są pacjenci z wzrokowymi następstwami wstrząsów mózgu (mTBI).

VT339
Kod producenta
KSMITSET

Brak recenzji użytkowników.