oftalmoskopKoordynator plamkowy MIT2

Koordynator plamkowy MIT2

MIT2 to ulepszona wersja popularnego koordynatora MIT (VT033). W odróżnieniu od MIT1 jest zbudowany z kilku osobnych jednostek połączonych w system, co ułatwia obserwację zjawiska Haidingera. Dodatkowo wprowadzono w nim możliwość kontroli prędkości i kierunku rotacji filtra polaryzacyjnego w celu jeszcze łatwiejszej obserwacji i treningu.

MIT2 to ulepszona wersja popularnego koordynatora MIT (VT033). W odróżnieniu od MIT1 jest zbudowany z kilku osobnych jednostek połączonych w system, co ułatwia obserwację zjawiska Haidingera. Dodatkowo wprowadzono w nim możliwość kontroli prędkości i kierunku rotacji filtra polaryzacyjnego w celu jeszcze łatwiejszej obserwacji i treningu. Kolejną nowością jest latareczka LED, za pomocą której można wykonywać trening ruchów śledzących oczu. Możliwość zmiany ustawienia filtra kobaltowego daje dodatkowe możliwości stopniowania trudności ćwiczeń.

Wszystkie tabliczki, filtry i akcesoria z wersji MIT1 zawarte są również w tym zestawie.

Do treningu fiksacji plamkowej w warunkach obuocznych za pomocą MIT2 służy specjalnie zaprojektowany Stereoskop SOMS dla MIT (VT034).

Uwaga! Urządzenie wymaga zastosowania dodatkowego konwertera 230V/115V (AK012).

Podstawowe zasady użytkowania MIT2

MIT2 - dodatkowe wyposażenie

VT148
Kod producenta
MIT2

Brak recenzji użytkowników.

Akcesoria polecane do tego produktu