oftalmoskopZestaw winylowych tarcz do Rotatora VTP

Zestaw winylowych tarcz do Rotatora VTP

Zestaw tarcz winylowych jest przeznaczony do użytku z Rotatorem VTP Bernella. W zestawie 4 dwustronne tarcze winylowe (razem 8 wzorów): Dynamiczna ostrość wzroku (zwierzątka, litery i in. obiekty), antysupresja (czarne tło) oraz dwie różne wersje symulowanej głębi (spirale, tzw. Wallach Rings).

Zestaw tarcz winylowych jest przeznaczony do użytku z Rotatorem VTP Bernella. W zestawie 4 dwustronne tarcze winylowe (razem 8 wzorów): Dynamiczna ostrość wzroku (zwierzątka, litery i in. obiekty), antysupresja (czarne tło) oraz dwie różne wersje symulowanej głębi (spirale, tzw. Wallach Rings). Dokładny opis w zakładce "Specyfikacja techniczna".

Tarcze mają średnicę 52 cm i wykonane są ze zmywalnego winylu. Pasują one do przezroczystej tarczy montażowej (BS1060CMDA1), która pozwala na ich szybką i bezproblemową wymianę.

Przezroczysta tarcza montażowa wykonana jest z transparentnego akrylu i posiada 3 regulowane pokrętła do mocowania tarczy. Adapter współpracuje z tarczami o rozmiarach od 47 do 52 cm. Można go również wykorzystać do tarcz Onya. Do przezroczystej tarczy montażowej można dodać przedni uchwyt magnetyczny do rotatora VTP (VTP-HUBFR), aby ułatwić zakładanie i zdejmowanie tarczy.

Bernell Vinyl Rotation Trainer Discs - Mounting the Disc

VT428
Kod producenta
BS1060DASET

Brak recenzji użytkowników.