oftalmoskopRotator VTP

Rotator VTP

Rotator VTP to najnowocześniejszy dostępny na rynku rotator. Innowacje wprowadzone w tym modelu pozwalają na dużo większą łatwość w sterowaniu obrotami tarczy, kontrolę, łatwiejszą regulację wysokości i pochylenia tarczy. Nowością jest też system magnetycznego mocowania tarcz na mechanizmie obrotowym, co pozwala na szybką wymianę tarczy bez konieczności odkręcania ich.

Rotator VTP to najnowocześniejszy dostępny na rynku rotator. Innowacje wprowadzone w tym modelu pozwalają na dużo większą łatwość w sterowaniu obrotami tarczy, kontrolę, łatwiejszą regulację wysokości i pochylenia tarczy. Nowością jest też opracowany przez Bernella system magnetycznego mocowania tarcz na mechanizmie obrotowym, co pozwala na szybką wymianę tarczy bez konieczności odkręcania ich. Stabilność urządzenia również została zwiększona dzięki zastosowaniu ciężkiej stalowej podstawy statywu.

Moduł zdalnego sterowania, połączony z urządzeniem za pomocą kabla ethernet pozwala na bardzo łatwe i szybkie zmienianie prędkości i kierunku obrotu tarcz, a aktualne dane są wyświetlane na ekranie pilota.

W Rotatorze VTP można zamontować tarcze z bardzo urozmaiconymi wzorami, pozwalające na zwiększenie ilości możliwych zastosowań. Tarcze (poza czarną - w zestawie) należy dokupić osobno. Przy zakupie dodatkowych tarcz sugerujemy także zakup dodatkowych adapterów magnetycznych, tak by wymiana tarcz była maksymalnie łatwa i szybka.

VT305
Kod producenta
VTP-1060FAD

Brak recenzji użytkowników.

Akcesoria polecane do tego produktu