oftalmoskopTest Waggonera PIP24

Test Waggonera PIP24

Test Waggonera PIP24 to nowoczesny test widzenia barw dla osób dorosłych i dzieci. Jego nazwa to skrót od "24 tablice pseudoizochromatyczne". PIP24 wykrywa protanopię (upośledzone widzenie barwy czerwonej), deuteranopię (upośledzenie w zakresie barwy zielonej) i tritanopię (zaburzenia z zakresu niebiesko-żółtego). Test ten jest doskonałym wyborem podczas badania zarówno dorosłych jak i dzieci, ponieważ posiada osobne sekcje do badania tych grup wiekowych.

Test Waggonera PIP24 to nowoczesny test widzenia barw dla osób dorosłych i dzieci. Jego nazwa to skrót od "24 tablice pseudoizochromatyczne". PIP24 wykrywa protanopię (upośledzone widzenie barwy czerwonej), deuteranopię (upośledzenie w zakresie barwy zielonej) i tritanopię (zaburzenia z zakresu niebiesko-żółtego). Test ten jest doskonałym wyborem podczas badania zarówno dorosłych jak i dzieci, ponieważ posiada osobne sekcje do badania tych grup wiekowych. Produkt ten jest oficjalnie akceptowany i używany przez Marynarkę Wojenną USA, Armię, Marine Corps, Straż Przybrzeżną i inne służby mundurowe.

Test PIP24 pozwala zarówno wykryć (badanie jakościowe), jak i ocenić stopień (badanie jakościowe) zaburzeń widzenia barw.

Szczególnie istotna jest sekcja niebiesko-żółta do wykrywania nabytych zaburzeń postrzegania barw. Zaburzenia te mogą mieć podstawy toksykologiczne (przyjmowane leki lub innego rodzaju zatrucia szkodliwymi substancjami), ale także mogą być objawem różnych, często poważnych, schorzeń ogólnoukładowych. Wykrycie takiego zaburzenia może pozwolić na wczesne wdrożenie leczenia w niejednokrotnie groźnych chorobach, które w inny sposób mogłyby być tak wcześnie niewykryte. Dokładniejsze materiały zamieszczamy w osobnej zakładce "Linki".

Szczegóły Produktu

Zalety Testu Waggonera PIP24:
- PIP24 jest jednym z dwóch testów książkowych zatwierdzonych i wymaganych dla lotników Marynarki Wojennej do badania zaburzeń widzenia barw.
- Ten PIP24 jest akceptowany i używany przez Marynarkę Wojenną, Armię USA, Marine Corps, Straż Przybrzeżną i FAA.
- Test PIP24 wykorzystuje sprawdzone barwy oparte na przestrzeni barw CIE.
- Niezależnie zatwierdzony przez instytuty akademickie i używany na całym świecie przez pracowników służby zdrowia.
- Szybkie badanie trwające mniej niż dwie minuty pozwala na wykrycie typowych zaburzeń widzenia barw.
- Dwa testy w jednym - posiada zarówno część dla dorosłych z liczbami, jak i część pediatryczną z symbolami.
- Zaprojektowany przez dr Terrace'a Waggonera - światowej sławy eksperta w dziedzinie widzenia barw.

Dlaczego warto korzystać z Testu Waggonera PIP24?
- Książeczka do badania widzenia barwnego charakteryzująca się zarówno wysoką czułością jak i specyficznością.
- Doskonałe narzędzie do badania zarówno dorosłych jak i dzieci.

WB003
Kod producenta
CVTMEG

Brak recenzji użytkowników.