oftalmoskopModel oka - patologie - 3B Smart Anatomy

Model oka - patologie - 3B Smart Anatomy

Model oka ludzkiego firmy 3B Scientific® przedstawia 5-cio krotnie powiększone oko. Jest to doskonałe narzędzie, wspomagające edukację pacjentów w zakresie anatomii i zmian w ludzkim oku.

Model oka ludzkiego firmy 3B Scientific® przedstawia 5-cio krotnie powiększone oko. Jest to doskonałe narzędzie, wspomagające edukację pacjentów w zakresie anatomii i zmian w ludzkim oku.

Łatwe w użyciu, rozkładane i dydaktycznie uproszczone modele siatkówki i soczewki umożliwiają jasne wyjaśnienie pacjentowi typowych zmian, które występują w zdrowym oku z powodu często występujących chorób. Istnieje wiele patologii, które mogą mieć wpływ na widzenie, a za pomocą tego modelu można łatwo zademonstrować niektóre z nich:

- Zaćma podtorebkowa
- Zaćma korowa
- Zaćma jądrowa
- Retinopatia cukrzycowa
- Retinopatia nadciśnieniowa
- Zmiany jaskrowe tarczy nerwu wzrokowego
- Zwyrodnienie plamki związane z wiekiem (AMD)
- Obrzęk tarczy nerwu wzrokowego
- Okluzja tętnicy środkowej siatkówki
- Centralna okluzja żył siatkówki
- Przedarciowe odwarstwienie siatkówki

Każdy oryginalny model anatomiczny 3B Scientific zawiera teraz dodatkowe DARMOWE funkcje:

  • Bezpłatny dostęp do kursu anatomii 3B Smart Anatomy, będącego częścią wielokrotnie nagradzanej aplikacji Complete Anatomy firmy 3D4Medical.
  • Kurs 3B Smart Anatomy zawiera 23 cyfrowe wykłady z anatomii, 117 różnych wirtualnych modeli anatomicznych i 39 quizów anatomicznych, które sprawdzą Twoją wiedzę.
  • Bonus: DARMOWA aktualizacja gwarancji z 3 do 5 lat przy każdej rejestracji produktu</li
  • PORADA: Otrzymasz również dostęp do bezpłatnej 3-dniowej wersji próbnej wszystkich funkcji premium aplikacji Complete Anatomy po zapisaniu się na kurs 3B Smart Anatomy.

Aby odblokować te korzyści, wystarczy zeskanować etykietę znajdującą się na Twoim modelu i zarejestrować się online. Wszystkie funkcje 3B Smart Anatomy są dla Ciebie całkowicie bezpłatne. Więcej informacji - kliknij tutaj.

Dodatkowe informacje

Każdy oryginalny model anatomiczny 3B Scientific zawiera teraz te dodatkowe DARMOWE funkcje:
- Bezpłatny dostęp do kursu anatomii 3B Smart Anatomy, w wielokrotnie nagradzanej aplikacji Complete Anatomy firmy 3D4Medical.
- Kurs 3B Smart Anatomy zawiera 23 cyfrowe wykłady z anatomii, 117 różnych wirtualnych modeli anatomicznych i 39 quizów anatomicznych, które sprawdzą Twoją wiedzę.

Bonus: DARMOWE przedłużenie gwarancji z 3 do 5 lat przy każdej rejestracji produktu

PORADA: Otrzymasz również dostęp do bezpłatnej 3-dniowej wersji próbnej wszystkich funkcji premium aplikacji Complete Anatomy po zapisaniu się na kurs 3B Smart Anatomy.

Aby odblokować te korzyści, wystarczy zeskanować etykietę znajdującą się na Twoim modelu i zarejestrować się online. Wszystkie funkcje 3B Smart Anatomy są dla Ciebie całkowicie bezpłatne.

IN105
Kod producenta
1017230

Brak recenzji użytkowników.