oftalmoskopModel oka 3B MICROanatomy™ - 3B Smart Anatomy

Model oka 3B MICROanatomy™ - 3B Smart Anatomy

Model oka MICROanatomy™ ilustruje mikroskopową strukturę anatomiczną siatkówki z naczyniówką i twardówką. Lewa strona modelu oka w kształcie prostopadłościanu pokazuje kompletną strukturę siatkówki, w tym zaopatrującą ją warstwę naczyniową i części twardówki w powiększeniu mikroskopowym. Prawa część modelu oka to powiększenie przekroju. MICROanatomy™ pokazuje mikroskopową strukturę fotoreceptorów i komórek warstwy barwnikowej.

Model oka MICROanatomy™ ilustruje mikroskopową strukturę anatomiczną siatkówki z naczyniówką i twardówką. Lewa strona modelu oka w kształcie prostopadłościanu pokazuje kompletną strukturę siatkówki, w tym zaopatrującą ją warstwę naczyniową i części twardówki w powiększeniu mikroskopowym.

Prawa część modelu oka to powiększenie przekroju. MICROanatomy™ pokazuje mikroskopową strukturę fotoreceptorów i komórek warstwy barwnikowej.

Lewa część MICROanatomy™ Eye ma powiększenie 850-krotne, prawa część powiększona jest 3800-krotnie. Nigdy wcześniej nie widziałeś ludzkiego oka w ten sposób!

Każdy oryginalny model anatomiczny 3B Scientific zawiera teraz dodatkowe DARMOWE funkcje:

  • Bezpłatny dostęp do kursu anatomii 3B Smart Anatomy, będącego częścią wielokrotnie nagradzanej aplikacji Complete Anatomy firmy 3D4Medical.
  • Kurs 3B Smart Anatomy zawiera 23 cyfrowe wykłady z anatomii, 117 różnych wirtualnych modeli anatomicznych i 39 quizów anatomicznych, które sprawdzą Twoją wiedzę.
  • Bonus: DARMOWA aktualizacja gwarancji z 3 do 5 lat przy każdej rejestracji produktu
  • PORADA: Otrzymasz również dostęp do bezpłatnej 3-dniowej wersji próbnej wszystkich funkcji premium aplikacji Complete Anatomy po zapisaniu się na kurs 3B Smart Anatomy.

Aby odblokować te korzyści, wystarczy zeskanować etykietę znajdującą się na Twoim modelu i zarejestrować się online. Wszystkie funkcje 3B Smart Anatomy są dla Ciebie całkowicie bezpłatne. Więcej informacji - kliknij tutaj.

Dodatkowe informacje

Każdy oryginalny model anatomiczny 3B Scientific zawiera teraz te dodatkowe DARMOWE funkcje:
- Bezpłatny dostęp do kursu anatomii 3B Smart Anatomy, w wielokrotnie nagradzanej aplikacji Complete Anatomy firmy 3D4Medical.
- Kurs 3B Smart Anatomy zawiera 23 cyfrowe wykłady z anatomii, 117 różnych wirtualnych modeli anatomicznych i 39 quizów anatomicznych, które sprawdzą Twoją wiedzę.

Bonus: DARMOWE przedłużenie gwarancji z 3 do 5 lat przy każdej rejestracji produktu

PORADA: Otrzymasz również dostęp do bezpłatnej 3-dniowej wersji próbnej wszystkich funkcji premium aplikacji Complete Anatomy po zapisaniu się na kurs 3B Smart Anatomy.

Aby odblokować te korzyści, wystarczy zeskanować etykietę znajdującą się na Twoim modelu i zarejestrować się online. Wszystkie funkcje 3B Smart Anatomy są dla Ciebie całkowicie bezpłatne.

IN337
Kod producenta
1000260

Brak recenzji użytkowników.