oftalmoskopHigh Performance Vision - A Guide to Increasing Your Visual Acuity, Motor Skills, and Improving Your Game

High Performance Vision - A Guide to Increasing Your Visual Acuity, Motor Skills, and Improving Your Game

Poza przewagą fizyczną, wytrzymałością psychiczną i mądrą grą, większość najlepszych sportowców na świecie posiada jeszcze jedną specyficzną zaletę, która daje im przewagę. Nie mówimy tu o lekach zwiększających wydajność czy dopingu, ale o czymś znacznie bardziej naturalnym - o dobrym wzroku.

Poza przewagą fizyczną, wytrzymałością psychiczną i mądrą grą, większość najlepszych sportowców na świecie posiada jeszcze jedną specyficzną zaletę, która daje im przewagę. Nie mówimy tu o lekach zwiększających wydajność czy dopingu, ale o czymś znacznie bardziej naturalnym - o dobrym wzroku. Możliwość podążania za szybką piłką, która przelatuje nad płytą główną, ocena odległości strzału do obręczy koszykarskiej lub skok w powietrze, aby złapać piłkę w odpowiednim momencie - wszystko to zależy od dobrego wzroku. A maksymalizacja wzroku może sprawić, że różnica między dobrym a świetnym graczem będzie ogromna. Noszenie szkieł korekcyjnych jest z pewnością jednym ze sposobów na poprawę ostrości widzenia, ale nie jedynym. W swojej nowej książce, High Performance Vision, specjalista od widzenia sportowego, dr Donald Teig, dzieli się swoim niezwykle skutecznym podejściem do poprawy wzroku.

Podczas swojej pracy z zawodowymi sportowcami w ciągu ostatnich czterdziestu lat, dr Teig opracował serię testów wydajności wizualnej i wizualno-ruchowej w celu określenia mocnych i słabych stron ich wzroku. Po ustaleniu wstępnego poziomu wyników testów, sportowcy otrzymywali konkretne ćwiczenia mające na celu poprawę ich umiejętności wzrokowych. Następnie testował ich ponownie i mierzył wyniki względem linii podstawowej. Z każdym kolejnym ćwiczeniem ich wzrok i koordynacja ruchowa ulegały poprawie, podobnie jak ich wyniki na boisku. W książce High Performance Vision dr Teig szczegółowo opisuje swoje unikalne podejście i oferuje wysoce skuteczny schemat ćwiczeń, dzięki któremu możesz poprawić swój własny wzrok.

Jeśli szukałeś bezpiecznego, naturalnego sposobu na poprawę swojej gry, High Performance Vision oferuje doskonałe rozwiązanie. W jasnym i przyjaznym dla czytelnika stylu pokazuje, jak zdobyć przewagę, którą wielu zawodowców wykorzystuje od lat.

HPVBK
Kod producenta
HPVBK

Brak recenzji użytkowników.