oftalmoskopOświetlarka do testów barwnych uniwersalna

Oświetlarka do testów barwnych uniwersalna

Oświetlarka do testów barwnych to lampa z podstawką pozwalającą wygodnie ustawić każdy z testów i przeprowadzić badanie w warunkach, do jakich testy zostały zaprojektowane. Współczynnik oddawania koloru (CRI) dla oświetlarki wynosi 94 i mieści się w kategorii 1A CIE (źródła światła zbliżone do doskonałych). Posiada aprobatę FDA i Sił Zbrojnych USA.

Przeprowadzanie badania widzenia barwnego powinno się odbywać w warunkach naturalnego światła dziennego o temperaturze barwowej 6200 K (standard CIE). Tylko takie badanie może być uznane za miarodajne. Jeśli badamy widzenie barwne w warunkach gabinetowych, uzyskanie takiego oświetlenia przy użyciu zwykłych lamp jest niemożliwe, a wyniki mogą ulec przekłamaniu.

Oświetlarka do testów barwnych to lampa z podstawką pozwalającą wygodnie ustawić każdy z testów i przeprowadzić badanie w warunkach, do jakich testy zostały zaprojektowane. Współczynnik oddawania koloru (CRI) dla oświetlarki wynosi 94 i mieści się w kategorii 1A CIE (źródła światła zbliżone do doskonałych). Posiada aprobatę FDA i Sił Zbrojnych USA. Specjalnie zaprojektowana dla testów tablicowych jak i pionkowych typu Farnsworth.

Dostępna jest zamienna żarówka AK013.
Nie wymaga zastosowania dodatkowego konwertera napięcia, jest przystosowana do zasilania z sieci 230 V.

WB014
Kod producenta
612600

Brak recenzji użytkowników.

Akcesoria polecane do tego produktu